Nowa generacja past samopołyskowych do obuwia marki BUFALO. Można stosować je do wszelkiego rodzaju skór gładkich. Produkt jest polecany do stosowania zamiennie z kremami do obuwia. Skutecznie czyści, pielęgnuje, odświeża kolory, nadaje połysk bez polerowania.


Uniwersalny, bezbarwny impregnat do skór i tekstyliów. Tworząc niewidzialną powłokę wodoodporną chroni skórę przed przemakaniem. Nie blokuje migracji wilgoci na zewnątrz, więc stopa nie poci sie nadmiernie i oddycha przez skórę obuwia. Poleca sie również do zabezpieczania butów zamszowych, tekstylnych i nubukowych przed osiadaniem kurzu i brudu.

pc07

ELBIS - profilaktyczne wkładki do obuwia ANATOMIC są anatomicznie wyprofilowane i wykonane z naturalnej skóry. Podpierają sklepienie poprzeczne i podłużne stopy. Zmieniają korzystnie rozkład nacisków, ułatwiając długotrwałe stanie i chodzenie bez zmęczenia. Redukują wstrząsy, pełniąc funkcję amortyzatora. Wykonane z naturalnej skóry i profilowanego tworzywa. Spód wkładki usztywniany. Dostępne są w rozmiarach od 36 do 46.Krem samopołyskowy do skór licowych
PALC - 12 kolorów.


Rozciągacz do skór (stretch) - BAMA. Preparat zmiękczający (stretch) do wszelkiego rodzaju skór. Likwiduje miejsca uciskające w obuwiu i czyni skórę elastyczną.


Podpiętki lateksowe (zmiękczające) dostępne
w trzech rozmiarach: mały, średni i duży.


PALC - uniwersalny impregnat do skór
i tkanin.